اطلاعیه آپدیت انجمن و گزارش مشکلات موجود

  • نویسنده موضوع Soheil
  • تاریخ شروع
https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

Soheil

موسس سایت
پرسنل مدیریت
موسس سایت
15/11/20
14
146
28
با سلام و خسته نباشید...
انجمن ستارگان رمان به آخرین نسخه آپدیت شد و قالب و فونت انجمن به درخواست کاربران و مدیران بصورت کامل تغییر داده شد.
بعد از آپدیت رنک های کاربری، پیشوندها ، تعدادی از افزونه و امکانات سایت از کار افتادن ولی در حال تلاش برای رفع تمام مشکلات هستیم که بزودی شاهد انجمن بسیار سریع ، حرفه ای و زیباتر خواهیم بود.

هدف از آپدیت انجمن و قالب ، افزایش سرعت انجمن ، بهبود کارایی و سازگاری بودن کامل قالب با دستگاه های مختلف می باشد.همچنین در بالای انجمن سمت راست و چپ میتوانید با کلیک روی منوها ، آنها را در حالت باز یا بسته نگه دارید به اختیار و به سلیقه خودتان

نکته : اگر مشکلی در امکانات و بخش های مختلف انجمن مشاهده کردید لطفا در این تاپیک گزارش بدید تا مشکل در سریع ترین زمان رفع شود.
 
آخرین ویرایش:

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

  • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر