جدیدترین‌ها

خوش آمدید به انجمن رمان نویسی ستارگان رمان

دوست داری هم رمان بنویسی و هم رمان بخونی ؟

اگر میخواهی از رمانی که مینویسی کسب درآمد کنی و یا کتابی ترجمه کنی که درآمد داشته باشی ، در انجمن ثبت نام کن

همین حالا در انجمن ستارگان رمان ثبت نام کن و از دنیای رمان لذت ببر

تایپ رمان

برای شروع تایپ رمان در انجمن کلیک کنید

اطلاعیه های انجمن

برای دیدن آخرین اطلاعیه ها کلیک کنید.

آموزش نویسندگی

برای دیدن اموزش نویسندگی کلیک کنید.

  • به محفل گرم و صمیمی ما خوش‌ آمدید. انجمن رمان‌نویسی ستارگان رمان تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد .از شما نویسندگان عزیز و محترم توقع می‌رود تا از رعایت نکات شئونات اسلامی پیروی کنید. در غیر این صورت رمان شما حذف خواهد شد. لطفا با دیدن هر تخلفی ما را با دادن گزارش همیاری کنید.

تئاتر تئاتر کودک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

پدرام

سرپرست بخش هنر و ادب
پرسنل مدیریت
سرپرست بخش
17/3/21
64
138
18
Offline
تئاتر کودک
تئاتر کودک، تئاتر و اجرایی مشابه نمایش بزرگسالان است و معمولا، کوتاه و سرگرم کننده بوده و موارد و مسائل جدیدی را هم باید به کودک آموزش دهد. این تئاتر، دراماتیک بوده و ساختارهای تئاتر بزرگسالان مانند تحول شخصیت، گره گشایی وگره افکنی را نیز دارد.
نکته جالب در بحث تئاتر کودک این است که تئاتر با توجه به سن کودکان به دو بخش تئاتر دوره کودکی و نوجوانی تقسیم می شود. علاوه بر این، از آنجایی که هر کودک از سن سه سالگی شروع به آموختن می کند، بنابراین، هر کدام از این تئاتر ها می تواند تاثیر خاصی بر عقل و خرد آنها بگذارد. قابل ذکر است که هدف و ویژگی تئاترهای دوره کورکی و نوجوانی، آموختن شیوه کشف مسائل جدید است نه تعلیم دادن.
نکته مهم دیگر درمورد این تئاترها این است که آنها، باید بر اساس مسائل و مشکلات مربوط به کودکان باشد وتوسط بزرگسالان و یا خود کودکان به اجرا در بیایند بنابراین، کارگردان و نویسنده این نوع تئاتر ها باید داستان را به شیوه های متفاوتی روایت کنند تا برای آنها قابل پذیرش شود. در نهایت، داستان تئاتر باید به گونه ای شروع شود که ابتدا مخاطب را جذب نموده و سپس پیام را منتقل کند.
 

پدرام

سرپرست بخش هنر و ادب
پرسنل مدیریت
سرپرست بخش
17/3/21
64
138
18
Offline
پانتومیم | Pantomime چیست
پانتومیم | Pantomime، که در زبان عامیانه panto نیز نامیده می شود، تاریخچه و سابقه طولانی در فرهنگ غرب داشته و در خارج از بریتانیا، به معنای تقلید است. پانتومیم| Pantomime ،نوعی کمدی موزیکال است که برای سرگرم ک*ر*دن خانواده ها مورد استفاه قرار می گیرد. این کمدی، در انگلستان گسترش یافته و همچنان در مواقع خاصی مانند سال نو، به اجرا در می آید. علاوه بر این، دیگر کشورهای انگلیسی زبان نیز برای سرگرمی از آن بهره می گیرند.
پانتومیمی که امروزه و در دنیای مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده ، با رقص های کوتاه، استفاده از طنز با داستان آزاد یا داستان های عامیانه وموسیقی و کمدی همراه است. در واقع در این حالت از پانتومیم| Pantomime، مخاطبان با بخش های خاص موسیقی همراهی کرده و عبارات برای خوانندگان آواز تکرار می شوند.
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا