در حال تایپ رمان چه کسی ژولیت را کشت؟|آیناز کاربر انجمن ستارگان رمان

  • نویسنده موضوع Aynaz
  • تاریخ شروع
https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

Aynaz

کاربر انجمن
کاربر انجمن
6/4/21
101
211
43
نام رمان: چه کسی ژولیت را کشت؟
ژانرها: جنایی/معمایی
نام نویسنده: آیناز
خلاصه: روایت رومئو و ژولیت تلخ است؛ اما همیشه خون یک انسان با رضایت و بر اثر عشق ریخته نمی‌شود. ژولیت مرد چون می‌خواست در دنیای برزخی مردگان به رومئو برسد؛ اما همیشه با مرگ می‌شود از ناکامی‌ها گریخت؟ آیا هنگامی که ژولیت‌ها توسط قاتلی دیوانه و مجنون که از آن‌ها تنفر دارد کشته می‌شوند؛ باز هم به رومئو و مراد دل خود می‌رسند‌؟ یا پس از ریخته شدن خون‌شان در میان خاکسترهای دنیای مردگان دفن و برای همیشه فراموش می‌شود؟ به راستی چه کسی ژولیت را کشت؟ عشق رومئو یا نفرت قاتل؟
 
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Golbarg

Raby

ناظر ارشد رمان
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
18/11/20
257
879
93
IMG_20210228_223547_519.jpg


بسمی تعالی

سلام نویسنده محترم، ممنون که انجمن ستارگان رمان رو برای گذاشتن آثار ارزشمندتان انتخاب کردید. بیش از تایپ کردن قوانین تایپ رمان را مطالعه کنید.


پس از 15 پارت درخواست جلد برای رمان خود را داشته باشید؛ در صورتی که رمان جلد نداشته باشد به بخش ویرایش منتقل نخواهد شد.


پس از گذشت 35 پارت از رمان می‌توانید برای بررسی رمان جهت گرفتن تگ و نقد شورا درخواست نمایید.پس از اتمام رمان می‌توانید در تاپیک زیر اعلام اتمام رمان یا اثرتان را اعلام کنید.🌟قلمتان ماندگار 🌟
| تیم مدیریتی انجمن ستارگان رمان |
 
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Golbarg

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

  • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر