فراخوان فراخوان جذب مدیریت تالار سرگرمی

https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

Hannaneh

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
منتقد انجمن
نویسنده برتر
2/12/20
196
1,004
93
22
Esf
سلام و درود خدمت همراهان همیشگی ستارگان رمان
امیدوارم که حالتون دلتون خوب و خوش باشه⁦♥️

همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست ما در پی جذب مدیر برای تالار سرگرمی هستیم.

علت مجزا بودن فراخوان جذب مدیر برای این تالار از باقی تالار های انجمن، سیستم مدیریتی متفاوت و تا حدودی سخت این تالار هست.
توجه داشته باشید که برای اخذ مدیریت تالار سرگرمی نیازی به گذر از اولین قانون ورود به کادر مدیریت یا همون ارسال ۳۰۰ پست مفید و اختصاصی در ساب های این تالار ندارید چون چرخ تالار سرگرمی با چیزی به اسم خلاقیت میچرخه.

■ طبق این اصل، شرایط اخذ مدیریت تالار سرگرمی (در ابتدا بصورت آزمایشی) به ترتیب زیر است:

● داشتن ایده های خوب، سرگرم کننده و خاص برای باز گرداندن تالار سرگرمی به دوران اوج خود.
ایده هایی مثل تاپیک های پرسش و پاسخ و دنباله دار، صندلی داغ و... به شدت روتین و کلیشه ای شدن!

● کار کردن رو زیبا سازی و مرتب بودن تاپیک های موجود در تالار سرگرمی.
تاپیک های موجود در تالار سرگرمی علی الخصوص ساب "تاپیک های دنباله دار" اگر که داوطلب میشید در جریان باشید که باید تمامی تاپیک های این تالار رو سر و سامون بدید و روی زیبا سازی اون ها کار کنید.

●برای تالار سرگرمی قوانین بذارید.
از کاربران بخواید که برای زدن تاپیک جدید و قبل از هر اقدامی الزامن با شما هماهنگ باشن!

* اشاره به این مورد در فراخوان صرفن به این دلیل هست که کاربران گرانقدر هم در جریان قرار بگیرن که ایجاد تاپیک و فعالیت در تالار سرگرمی همکاری و هماهنگی با مدیر تالار لازمه هر اقدامی در این تالار هست!

● داشتن وقت آزاد آن هم به مقدار زیاد!
تالار سرگرمی جز معدود تالار های انجمن هست که نیاز به چک کردن مداوم و مدیریت پست هایی که بصورت مداوم در پاسخ تاپیک های زده شده از قبل داره پس فرد مورد نظر باید وقت کافی و خالی برای رسیدگی مرتب به این بخش رو داشته باشه.

● همونطور که میدونید گذاشتن محدودیت سنی تو سیستم مدیریتی معنایی نداره! چیزی که بیشتر در مرکز توجه ما قرار داره اخلاق، فهم، شعور و ادب فرد متقاضی هست.
اما اگر دانش آموز، دانشجو و یا شاغل هستید تا زمانی که مطمئن نشدید از پس مدیریت چنین تالار پر حاشیه و پر رفت و آمدی بر نمیاید اعلام آمادگی نکنید چون در اون صورت هم کار رو برای ما سخت میکنید هم برای خودتون.


نکته قابل توجه❗️❗️
نبود شرط داشتن ارسالی به تعداد مشخص برای این تالار دلیل بر راحت بودن اخذ مدیریتش نیست عزیزان؛ کارهایی که باید بعد از گرفتن مدیریت تالار سرگرمی انجام بدید به مراتب سخت تر از داشتن ۳۰۰ ارسالی هست و ایده هایی که باید برای این بخش ارائه بدید حکم آزمون ورودی دارن و همه‌ی اون‌ها توسط کادر مدیریت بررسی خواهد شد.


✅در صورتیکه تمامی شرایط بالا رو مشمول میشید در این تاپیک اعلام آمادگی کنید و بعد از اون به مدیر ارشد @Zhaleh.Yousefi
مراجعه کرده و گفتگویی تحت عنوان "مدیریت تالار سرگرمی" با ایشون ایجاد کنید و ایده های خودتون رو در اختیارشون قرار بدید.

💫با تشکر کادر مدیریت ستارگان رمان💫
 
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Golbarg، Bhrw، Fatemeh و 6 کاربر دیگر

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

  • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر