مهاجرت هنرمندان

https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

farshid1732153

کاربر انجمن
کاربر انجمن
30/7/22
1
0
1

شرایط مهاجرت هنرمندان به آمریکا​


مهاجرت هنرمندان به آمریکا و ورزشکاران، نوابغ و افراد خاص تحت عناوین ویزایی مشخصی معرفی می گردد. این ویزا برای نویسندگان، افراد خلاق و فعالان عرصه صدا و تصویر و همچنین افرادی که در کار خود مشهور و معروف می باشند نیز صادر می گردد.

این نوع ویزا منجر به اخذ گرین کارت آمریکا خواهد شد و افرادی که توانائیهای فراتر از سایرین دارند این فرصت را در اختیار دارند تا برای اقامت سرزمین فرصت ها اقدام نمایند. این افراد خاص به سَه گروه تقسیم می شوند

 • افرادی که از ضریب هوشی بالا و شرایط فیزیکی خاصی برخوردارند
 • اساتید برجسته دانشگاهی که توانائی آموزش آکادمیک حرفه ای دارند
 • مدیران بین المللی و چند ملیتی

معرفی ویزاهای شرایط خاص​

هنرمندانی که توانائی اخذ ویزا از این طریق را داشته باشند در دسته اول قرار می گیرند و اگر جزو آن دسته از هنرمندان و ورزشکاران هستید باید اثبات نمایید که در کشورتان از شما تقدیر و تشکر شده است که می تواند در قالب یک جایزه کوچک و یا حتی یک تقدیرنامه باشد.
متقاضیان دریافت اقامت آمریکا باید توجه داشته باشند که کدام نوع از این ویزاها را انتخاب می نمایند چرا که شرایط کار برای هر کدام متفاوت می باشد. قدم اول برای دریافت اقامت آمریکا ورود قانونی به این کشور می باشد پس در ابتدا سعی نمایید برای ویزای درستی اقدام نمایید و پس از ورود از روش های متفاوتی می توانید در آمریکا ماندگار شوید.

چه کسانی از نگاه دولت آمریکا هنرمند محسوب می شوند؟​

دولت آمریکا داشتن یک استعداد خاص هنری، ورزشی، آموزشی و … را به عنوان یک تخصص می شناسد و مهاجرت هنرمندان به آمریکا در صورت داشتن موارد ذیل امکان پذیر خواهد بود.

 • دریافت کننده جوایز ملی و بین المللی به عنوان برتر بودن در تخصص خود
 • معرفی شخص در مجلات بین المللی و یا انتشار مطلبی از او در سطح بین المللی
 • عضویت شخص در انجمنی که حاکی از داشتن استعدادی فوق العاده در زمینه ای خاص باشد
 • شرکت نمودن شخص در هیئت های بین المللی به عنوان داور و یا ناظر بر عملکرد دیگر افراد
 • به نمایش گذاشته شدن کارهای شخص در نمایشگاه های شناخته شده
 • دریافت حقوق های بالاتر در زمینه تخصص شخص نسبت به افراد عادی به جهت داشتن توانایی خاص
 • انتشار آثار هنری از فروش حاصل از اکران عمومی یک فیلم تا انتشار ویدئو و یا لوح فشرده ای که با فروش بالا در بازار مطرح شده است
هر کدام از موارد ذکر شده فوق نشان از این واقعیت دارند که شخص در زمینه خاصی از هنر، علوم، ورزش و زمینه های فرهنگی دیگر دارای استعدادی متفاوت از افراد دیگر می باشد و قادر خواهد بود برای انواع ویزاهای استعدادهای درخشان اقدام نماید.
 

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

 • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر