نگاهی به Petal Search؛ برنامه جستجوی چندمنظوره هواوی

https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

sara5280

کاربر انجمن
کاربر انجمن
27/11/21
1
0
1
رشت
huaweimobilefarsi.com

پتال سرچ علی‌رغم اعمال محدودیت‌های تجاری دولت آمریکا علیه هواوی، این شرکت با اقدامات کارآمد خود موفق شد روند پیشرفت خود را همچنان حفظ کند. در همین زمینه، انتشار موتور جست‌وجوی اختصاصی «Petal Search» توانست به‌خوبی توانایی‌های نرم‌افزاری هواوی را به رخ بکشد. در ادامه شما را بیشتر با قابلیت هواوی سرچ آشنا خواهیم کرد.​

از ماه مه سال 2019 میلادی هواوی در صدد آن است تا توسعه‌دهندگان و کاربران را به استفاده از نرم‌افزارهای جایگزین گوگل ترغیب کند. Huawei AppGallery و HMS Core دو موردی هستند که به‌ترتیب برای جایگزین شدن فروشگاه گوگل‌پلی و Google Play Services در نظر گرفته شده‌اند که تاکنون نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته‌اند.
پتال سرچ برنامه‌ای است که هواوی به منظور کمک به کاربران در پیدا کردن اپلیکیشن‌های مورد نظرشان ساخته است.
با این حال هواوی همچنان به دنبال بهبود سرویس‌های موبایلی خود است و هر روز شاهد نرم‌افزارها و خدمات جدیدی هستیم که به سرویس AppGallery هواوی افزوده می‌شوند. در حوزه جستجوی اینترنتی نیز هواوی «Petal Search» را وارد میدان کرده است. موتور جست‌وجوی اختصاصی Petal Search راه‌حلی است که که هواوی برای کمک به کاربران در پیدا کردن محتوای مورد نظرشان در نظر گرفته است.
 

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

  • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر