معرفی‌کتاب و من دوستت دارم| فردریک بکمن

https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-01.jpg https://forum.romanstars.ir/data/Untitled-02.jpg

عاطفه رهنما

مدیر تالار
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
طراح انجمن
28/1/21
126
569
93
🌍
img_۲۰۲۱۰۸۲۹_۱۲۴۳۳۳_w8wv.jpg


« و من دوستت دارم » داستان کوتاهی از فردریک بکمن نویسنده خوش‌ذوق سوئدی است.
روایتگر مردی مشهور و ثروتمند که در واپسین روزهای عمرش به دنبال یافتن مهمترین چیزهای زندگی‌اش است. چیزهایی که به آنها پشت کرده و نادیده گرفته. و حال در روزهای پایانی عمرش به دور از جاه‌طلبی و غرور، به تماشای آنها ایستاده است.

قسمتی از متن:
آدم‌های ضعیف همیشه به کسانی چون من نگاه می‌کنند و می‌گویند:
«پولدار است، اما آیا خوشبخت هم هست؟»
انگار این دو موضوع به هم ربط داشته باشند! خوشحالی فقط مال بچه‌هاست و حیوانات، هیچ کارکرد زیست شناسی ندارد. انسان‌های شاد چیزی خلق نمی‌کنند. دنیای آنها دنیایی است خالی از هنر، موسیقی و آسمانخراش. دنیایی تهی از کشف و ابداع. تمام رهبران و پیشگامان، تمام قهرمانان، همه ذهنی گرفتار داشته‌اند. مردم شادمان خود را درگیر چیزی نمی‌کنند. آدم‌های خوشحال چیزی از خودشان جا نمی‌گذارند. به خاطر خود زندگی، زندگی می‌کنند...
 
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: banafshehbfg

چه کسی این موضوع را مشاهده می کند (تعداد کل: 1 ، اعضا: 0 ، مهمانان: 1)

درباره ما

  • انجمن ستارگان رمان در سال 1399 با هدف ترویج فرهنگ نویسندگی و کتابخوانی و فروش رمان های برتر نویسندگان رسماً فعالیت خود را آغاز کرده است.  در این راستا سعی داریم با کمک به افراد اهل قلم و خوش ذوق که شرایط بروزرسانی استعدادهای خود را تاکنون نداشته اند آنها را به رونقی برسانیم. در  انجمن و در کنار کادر مدیریت حرفه‌ای‌ مان قصد داریم از طریق کتاب الکترونیک و رمان های قوی، سرانه مطالعه را در میان کسانی که کتاب کاغذی علاقه ندارند بدون هیچ محدودیت سنی و با تمام ژانر ها در اختیارتان قرار دهیم.

منوی کاربر